ZDARMA ONLINE DCP TESTER - Filmprint
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

FILMPRINT ONLINE DCP TESTER


PROGRAM PRO TESTOVÁNÍ INTEGRITY DCP (DIGITAL CINEMA PACKAGE) DISKŮ VE VAŠEM POČÍTAČI

Cílem tohoto testu je zjistit, zda se DCP nepoškodilo při přenosu přes FTP/kopírování/zálohování a zda tedy půjde naingestovat do serveru. Předmětem toho testu není zjišťovat, zda jej výrobní laboratoř vyrobila správně, tedy zda je podle všech standardů, obsahuje správnou lokalizaci atd.

Návod na obsluhu Online DCP testeru

Použití programu je velmi jednoduché:

  • Nejdříve je potřeba povolit Java Applety kliknutím na Always trust content from this publisher a následně kliknout na Run. Pokud nemáte nainstalovanou Javu v počítači, můžete se ji stahnout zde.
  • Dále klikněte myší na tlačítko OPEN
  • Otevře se vám nové okno, kde si vyberete složky (více DCP složek můžete vybrat pomocí klávesy CRTL + levé tlačítko myši) ve kterých jsou DCP soubory a dáte OPEN.
  • Pak už stačí pouze kliknout myší na START INTEGRITY TEST
  • Proces může trvat i několik hodin, záleží na velikosti DCP. Po skončení se Vám ve výpisu zobrazí červené zda je DCP chybné nebo modře pokud je DCP v pořádku. Ve výpisu může vidět, který soubor je poškozen.
  • Vpřípadě potřeby si můžete proces kontroly pozastavit tlačítkem PAUSE a znovu spustit tlačítkem RESUME. Proces kontroly se zastavuje tlačítkem STOP. Tlačítkem CLEAR se resetuje (vyčistí) okno programu.
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --